Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat
Centrală de tratare a aerului si tubulatura de ventilatie - proiect ID 138126
- Număr anunț
- SCN1075211
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Cod CPV
- 42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411.765 RON
- Valoare atribuită
- 350.412 RON 14,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2020 17:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1045422
- Termen limită
- 29.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094702
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FRESH AIR SRL CUI RO 8249644
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DVM CONTRACTORS SRL CUI 30604696
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COOL AIR SYSTEM SRL CUI RO 27372650
Valoare atribuită
350.412 RON
din 411.765 RON estimat
14,9%
Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 61.353 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.