Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
FURNIZARE VACCIN ANTIRABIC INACTIVAT
- Număr anunț
- SCN1075196
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.300 RON
- Valoare atribuită
- 54.487 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2020 15:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1043986
- Termen limită
- 28.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094895
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIOTUR EXIM SRL CUI RO 8034823
Valoare atribuită
54.487 RON
din 59.300 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 4.813 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.