Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat

Mobilier pentru spații de învățământ – 3 Loturi

Număr anunț
CN1028169
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356.843,02 RON
Valoare atribuită
277.874,30 RON 22,1% sub estimat
Data publicării
05.02.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1056041
Termen limită
17.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 025-058770
Documentație de atribuire
DF1105280

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 356.843,02 RON Adjudecat: 277.874,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier amfiteatru pentru Facultatea de Drept 255.960 RON EURODIDACTICA S.R.L. 194.481 RON ↓24,0%
2 Scaune pentru Facultatea de Teatru si Film 69.000 RON TRAFFIC CHAIRS 62.400 RON ↓9,6%
3 Mobilier pentru Facultatea de Teatru si Film 31.883,02 RON FLEXIK AUTOMATION 20.993,30 RON ↓34,2%

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

277.874,30 RON

din 356.843,02 RON estimat 22,1%

Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 78.968,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.