Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,4% sub estimat
Furnizare echipament individual de protectie, conform loturilor 2,3,4
- Număr anunț
- SCN1075255
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.232 RON
- Valoare atribuită
- 22.187,80 RON 75,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2020 11:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1045939
- Termen limită
- 28.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094751
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PROMED SOLUTION MD SRL CUI RO31854062
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BEST ACHIZIŢII SRL CUI 32125703
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Valoare atribuită
22.187,80 RON
din 90.232 RON estimat
75,4%
Adjudecat la 24,6% din estimat · economie 68.044,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.