Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare echipamente medicale- LOT 1 ELECTROCARDIOGRAF CU ACCESORII, LOT 2- UNIT ORL CU ACCESORII si LOT 3-ECOGRAF DOPPLER COLOR CU ACCESORII

Număr anunț
SCN1075224
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229.432 RON
Valoare atribuită
229.240 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
17.09.2020 08:48
Anunț de atribuire
SCNA1045331
Termen limită
02.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094904

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 229.432 RON Adjudecat: 229.240 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare ELECTROCARDIOGRAF CU ACCESORII 9.895 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 9.840 RON ↓0,6%
2 Furnizare UNIT ORL CU ACCESORII 84.966 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 84.900 RON ↓0,1%
3 Furnizare ECOGRAF DOPPLER COLOR CU ACCESORII 134.571 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 134.500 RON ↓0,1%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

229.240 RON

din 229.432 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 192 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.