Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,4% sub estimat
Furnizare de produse – Aparate, Instrumente si consumabile dentare
- Număr anunț
- SCN1075220
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Cod CPV
- 33131000-7 · Instrumente dentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508.097 RON
- Valoare atribuită
- 292.759,78 RON 42,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2020 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1046924
- Termen limită
- 28.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094900
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NASTIMED SERV SRL CUI RO 8939059
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HALMADENT SRL CUI RO 16749799
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNICAL DENT S.R.L. CUI RO 11758273
Valoare atribuită
292.759,78 RON
din 508.097 RON estimat
42,4%
Adjudecat la 57,6% din estimat · economie 215.337,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.