Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITII NEBULIZATOARE ELECTRICE
- Număr anunț
- SCN1075368
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260 RON
- Valoare atribuită
- 151.260 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 15:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1045435
- Termen limită
- 30.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095110
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Valoare atribuită
151.260 RON
din 151.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro