Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
Servicii de digitizare, indexare și restaurare a documentelor din Biblioteca Academiei Române.
- Număr anunț
- CN1028194
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
- Furnizor / câștigător
- STEFADINA COMSERV SRL (CUI 9058944)
- Cod CPV
- 72252000-6 · Servicii de arhivare computerizata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.453.062,30 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1053910
- Termen limită
- 05.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 026-064300
- Documentație de atribuire
- DF1105335
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEFADINA COMSERV SRL CUI RO 9058944
Subcontractanți 1
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Valoare atribuită
1.453.062,30 RON
din 1.680.000 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 226.937,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.