Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

INFIINTARE CENTRU MULTIFUNCTIONAL / COMPLEX PESCARESC PENTRU EDUCATIE SI RECREERE

Număr anunț
SCN1075385
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Furnizor / câștigător
DECORA REZIDENT SRL (CUI 30788920)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.452.669,42 RON
Valoare atribuită
2.450.625,48 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
19.09.2020 22:17
Anunț de atribuire
SCNA1051190
Termen limită
07.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095058

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DECORA REZIDENT SRL CUI RO 30788920
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RCH CON INSTAL SRL CUI RO16663344

Valoare atribuită

2.450.625,48 RON

din 2.452.669,42 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.043,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.