Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat

Lucrari de reabilitare si modernizare centrala termica Caderea Bastiliei si Victor Slavescu. Reabilitare si modernizare cazan, Piata Romana nr.6. Lucrari de instalare centrala termica si hidrofor imobil Virgil Madgearu – LOT 1,2,3,4

Număr anunț
SCN1075447
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ELCOS SERVICE SRL (CUI 10185240)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.540.756,30 RON
Valoare atribuită
2.458.066,79 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
21.09.2020 17:39
Anunț de atribuire
SCNA1047944
Termen limită
07.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095208

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 2.540.756,30 RON Adjudecat: 2.458.066,79 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrari reabilitare si modernizare Centrala Termica imobil Cade… 630.252,10 RON SC ELCOS SERVICE SRL 615.637,85 RON ↓2,3%
2 Lucrari de reabilitare si modernizare Centrala Termica imobil V… 210.084,03 RON SC ELCOS SERVICE SRL 189.131,74 RON ↓10,0%
3 Lucrari reabilitare si modernizare cazan Piata Romana nr. 6 450.420,17 RON SC ELCOS SERVICE SRL 433.761,15 RON ↓3,7%
4 Lucrari de instalare centrala termica si hidrofor imobil Virgil… 1.250.000 RON SC ELCOS SERVICE SRL 1.219.536,05 RON ↓2,4%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS SERVICE SRL CUI RO 10185240
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612

Valoare atribuită

2.458.066,79 RON

din 2.540.756,30 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 82.689,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.