Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT FURNIZARE VACCIN UZ VETERINAR
- Număr anunț
- SCN1075406
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.000 RON
- Valoare atribuită
- 78.000 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 09:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1043926
- Termen limită
- 29.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095088
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
78.000 RON
din 78.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro