Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

MEDICAMENTE VII

Număr anunț
CN1028209
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.938.926 RON
Valoare atribuită
52.075.368 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
06.02.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1055172
Termen limită
12.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 026-063635
Documentație de atribuire
DF1105344

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (14)

Adjudecat: 52.075.368 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CLADRIBINUM COMPR. 10 mg MERCK ROMANIA S.R.L. 31.997.520 RON
2 DIMETHYLFUMARATE CAPS. GASTRO REZ. 240 mg
3 PEGINTERFERON BETA -1A SOL. INJ. IN PEN PREUMPL UT 125 microgra…
4 PEGINTERFERON BETA-1A SOL. INJ. IN PEN PRE- UMPLUT 63mcg+94mc…
5 APIXABANUM COMPR. FILM. 2,5 mg
6 APIXABANUM COMPR. FILM. 5 mg
7 CODEINUM COMPR. 15 mg DONA. LOGISTICA 3.000 RON
8 DEXAMETHASONUM COMPR. 4 mg Anulat
9 DONEPEZILUM COMPR. FILM. 10mg ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 19.678.828 RON
10 DOXYCYCLINUM CAPS. 100 mg ROMFARMACHIM 2.940 RON
11 FAMOTIDINUM COMPR. FILM. 20 mg MEDIPLUS EXIM 93.080 RON
12 ROCURONIUM BROMIDE SOL. INJ. 10 mg/m l-10 ml PHARMAFARM 300.000 RON
13 ANAKINRA SOL. INJ. SER. PRE 100mg/0.67ml sol.in
14 FAVIPIRAVIRUM COMPR.FILM 200MG

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFARMACHIM SA CUI RO 14927997
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

52.075.368 RON

din 52.938.926 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 863.558 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.