Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achiziția unui grătar tocător pentru Stația SPAU Nord de pompare a apelor uzate menajere și a apelor pluviale din zona Cetății Alba Carolina Alba Iulia
- Număr anunț
- SCN1075397
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Cod CPV
- 42611000-2 · Masini-unelte cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.800 RON
- Valoare atribuită
- 183.650 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2020 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1046601
- Termen limită
- 02.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095083
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
Valoare atribuită
183.650 RON
din 184.800 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.