Atribuită
Anunț de participare
Lanturi actionare stavile segment sectia Bacau – 6 bucăti
- Număr anunț
- SCN1075525
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 44541000-4 · Lanturi articulate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.040 RON
- Valoare atribuită
- 395.040 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 15:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1045919
- Termen limită
- 05.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095409
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TRITON INDUSTRY SRL CUI RO 13831133
Valoare atribuită
395.040 RON
din 395.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro