Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 72,2% sub estimat
Furnizare echipamente de protecție Lot 2 - Manusi de protectie, Lot 3-Viziere, Lot 4 - Ochelari de protectie, Lot 5- Combinezon, halat, botosi, boneta
- Număr anunț
- CN1028245
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660.976,20 RON
- Valoare atribuită
- 184.040,88 RON 72,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.02.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1058942
- Termen limită
- 05.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 027-066232
- Documentație de atribuire
- DF1105403
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 660.976,20 RON Adjudecat: 184.040,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | : Mănuşi de protecţie | 150.475 RON | Limas Group S.R.L. | 119.825 RON ↓20,4% |
| 3 | : Viziere | 5.799 RON | DELUXE CARDS | 1.161 RON ↓80,0% |
| 4 | : Ochelari de protecţie | 8.512 RON | S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L. | 1.191,68 RON ↓86,0% |
| 5 | : Combinezon, halat, botoşi, bonetă | 496.190,20 RON | DELUXE CARDS | 61.863,20 RON ↓87,5% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Valoare atribuită
184.040,88 RON
din 660.976,20 RON estimat
72,2%
Adjudecat la 27,8% din estimat · economie 476.935,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.