Atribuită Anunț de participare

Teste SARS-COV-2 - influenza A&B compatibile cu platforma POC-RT-PCR-Vita PCR

Număr anunț
CN1028231
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960.000 RON
Valoare atribuită
3.960.000 RON
Data publicării
09.02.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1053856
Termen limită
10.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 027-066221
Documentație de atribuire
DF1105471

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

3.960.000 RON

din 3.960.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.