Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Servicii de catering pentru preșcolarii și elevii de la Școala Gimnazială nr.1 Ciumeghiu, Școala Gimnazială nr.2 Boiu și Școala Primară nr.1 Ghiorac, în comuna Ciumeghiu, județul Bihor, în semestrul I al anului școlar 2020-2021
- Număr anunț
- SCN1075472
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- VIFLOREX COM SRL (CUI 7697992)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333.943,89 RON
- Valoare atribuită
- 327.753 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.09.2020 09:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1044455
- Termen limită
- 05.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095266
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIFLOREX COM SRL CUI RO7697992
Valoare atribuită
327.753 RON
din 333.943,89 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 6.190,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.