Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,7% sub estimat

Achizitionare de carburant auto pe baza cardurilor de credit

Număr anunț
CN1024648
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC BUCURESTI SRL (CUI RO37832144)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
929.600 RON
Valoare atribuită
764.800 RON 17,7% sub estimat
Data publicării
22.09.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1048852
Termen limită
26.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 184-443656
Documentație de atribuire
DF1094868

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022

Valoare atribuită

764.800 RON

din 929.600 RON estimat 17,7%

Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 164.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.