Atribuită
Anunț de participare
Prestari servicii de consultanta pentru supervizarea lucrarilor pe parcursul executiei de lucrari pentru “Reabilitare DN66 prin reamenajarea sectorului cuprins intre km 105+000 – 105+580 in vederea construirii unui pod nou peste Jiu de la Meri la km 105+250 si reamenajare sector km106+220 - km 106+965 din zona Manastirii Lainici”
- Număr anunț
- CN1024799
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- IRIMAT CONS SRL (CUI 17171510)
- Cod CPV
- 71311300-4 · Servicii de consultanta in infrastructura (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.788 RON
- Valoare atribuită
- 182.725,52 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 13:14
- Anunț de atribuire
- CAN1054715
- Termen limită
- 29.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091770
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Valoare atribuită
182.725,52 RON
din 182.788 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro