Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,0% sub estimat

Servicii de intocmire planuri de interventie

Număr anunț
CN1024795
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416.033,33 RON
Valoare atribuită
291.211 RON 30,0% sub estimat
Data publicării
23.09.2020 10:49
Anunț de atribuire
CAN1060727
Termen limită
26.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095222

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612

Valoare atribuită

291.211 RON

din 416.033,33 RON estimat 30,0%

Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 124.822,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.