Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,6% sub estimat

Servicii de intretinere periodica si reparatii ale echipamentelor de laborator

Număr anunț
SCN1075548
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.836,26 RON
Valoare atribuită
17.900 RON 79,6% sub estimat
Data publicării
23.09.2020 08:41
Anunț de atribuire
SCNA1045983
Termen limită
12.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095340

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

17.900 RON

din 87.836,26 RON estimat 79,6%

Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 69.936,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.