Atribuită
Anunț de participare
PACHET STRAZI ZONA TURNISOR III (Cucului, Lucernei, Trandafirilor, Ion Agârbiceanu, Dreptății, Ghiocelului) și Modernizare strada Depoului
- Număr anunț
- SCN1075706
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL (CUI 36594214)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.668.987,95 RON
- Valoare atribuită
- 5.389.883,63 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1049506
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095594
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Turnisor 3-semnat.pdf.p7s
- Contract executie Turnisor 3-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1095594.pdf
- Formulare inclusiv F uri Turnisor 3-semnat.pdf.p7s
- PT_1 Strada Cucului-semnat.zip.p7s
- PT_2 Strada Lucernei-semnat.zip.p7s
- PT_3 Strada Trandafirilor-semnat.zip.p7s
- PT_4 Strada Ion Agarbiceanu-semnat.zip.p7s
- PT_5 Strada Dreptatii-semnat.zip.p7s
- PT_6 Strada Ghiocelului-semnat.zip.p7s
- PT_7 Strada Depoului part. 1-semnat.zip.p7s
- PT_7 Strada Depoului part. 2-semnat.zip.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL CUI RO36594214
Subcontractanți 1
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMTRAM SA CUI RO 2680930
Subcontractanți 1
ELECTRIC SERVCOM SRL CUI RO29643160
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MGM CONSTRUCTII GENERALE CUI RO25744537
Valoare atribuită
5.389.883,63 RON
din 4.668.987,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro