Atribuită Anunț de participare

Furnizare Aparat de radiologie digital mobil, inclusiv instalarea, punerea in functiune, pregatirea documentatiei pentru autorizarea CNCAN a instalatiei radiologice si instruirea privind utilizarea produsului

Număr anunț
SCN1075704
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.000 RON
Valoare atribuită
439.800 RON
Data publicării
24.09.2020 15:25
Anunț de atribuire
SCNA1044607
Termen limită
06.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095543

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

439.800 RON

din 440.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.