Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,3% sub estimat
Achizitia de materiale sanitare de protectie pentru prevenirea şi combaterea efectelor infectarii cu Coronavirus (COVID-19) pentru personalul care isi desfasoara activitatea in cadrul Consiliului Judetean Vrancea
- Număr anunț
- SCN1075696
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.935 RON
- Valoare atribuită
- 16.293,15 RON 65,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2020 15:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1045539
- Termen limită
- 01.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095609
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 17 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BEST ACHIZIŢII SRL CUI 32125703
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FARMEC SA CUI RO 199150
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MMTOP SAFE S.R.L. CUI 42288350
Valoare atribuită
16.293,15 RON
din 46.935 RON estimat
65,3%
Adjudecat la 34,7% din estimat · economie 30.641,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.