Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanta preventiva si corectiva si certificare radiologica inclusiv revizia tehnica pentru echipamentele de securitate
- Număr anunț
- SCN1075640
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.000 RON
- Valoare atribuită
- 312.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1045482
- Termen limită
- 06.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095561
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
312.000 RON
din 312.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro