Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Solutie de virtualizare a statiilor de lucru

Număr anunț
CN1028345
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800.000 RON
Valoare atribuită
3.768.226 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
12.02.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1057266
Termen limită
19.03.2021 12:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 031-078323
Documentație de atribuire
DF1105665

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ETA2U SRL CUI RO 1801821

Valoare atribuită

3.768.226 RON

din 3.800.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 31.774 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.