Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Modernizare sistem pentru comunicatii satelitare "Anchor Station" TSM 231
- Număr anunț
- RFQ1000254
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Cod CPV
- 32531000-4 · Echipament de comunicatii prin satelit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.000 RON
- Valoare atribuită
- 189.000 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2020 10:12
- Anunț de atribuire
- RFQA1000163
- Termen limită
- 20.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095883
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
SOLHARD TECHNOLOGY AKH SRL CUI 35124842
Valoare atribuită
189.000 RON
din 195.000 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 6.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.