Atribuită Cumpărare directă

15550000-8 DIVERSE PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA35835738
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.3 Iasi (CUI 32224200)
Furnizor / câștigător
LAKTOTRIO 2001 PROD SRL (CUI 13917944)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
519,63 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,63 RON