Anulată Anunț de participare

„Cartuș 7,62x54 mm cu glonț miez oțel” „Cartuș 7,62x51 mm cu glonț trasor”

Număr anunț
CN1024790
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608.100 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
26.09.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1053500
Termen limită
09.10.2020 09:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 188-454940
Documentație de atribuire
DF1095591

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 608.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 „Cartuș 7,62x54 mm cu glonț miez oțel” 523.000 RON Anulat
2 „Cartuș 7,62x51 mm cu glonț trasor” 85.100 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.