Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

Execuția lucrărilor de modernizare cămin cultural în localitatea Ceatalchioi, comuna Ceatalchioi în cadrul proiectului „REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE CAMIN CULTURAL CEATALCHIOI, COMUNA CEATALCHIOI, JUDEȚUL TULCEA”

Număr anunț
SCN1075884
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
ELCOS GRUP SRL (CUI 24692944)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.663.575,88 RON
Valoare atribuită
1.589.609,99 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
28.09.2020 16:53
Anunț de atribuire
SCNA1047538
Termen limită
13.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095901

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS GRUP SRL CUI 24692944
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GEOVAS COMP SRL CUI 13256699
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.589.609,99 RON

din 1.663.575,88 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 73.965,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.