Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Servicii inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer
- Număr anunț
- SCN1075859
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
- Furnizor / câștigător
- DORADA TRANSPORTING SRL (CUI 15989025)
- Cod CPV
- 60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521.790 RON
- Valoare atribuită
- 417.432 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2020 12:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1048285
- Termen limită
- 09.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095826
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DORADA TRANSPORTING SRL CUI RO15989025
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CREDITNET SRL CUI RO 19118415
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
METROPOLITAN SRL CUI RO 6579441
Valoare atribuită
417.432 RON
din 521.790 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 104.358 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.