Atribuită Anunț de participare

Tractor 110-120 CP

Număr anunț
SCN1075854
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola Pitesti (CUI RO3110660)
Furnizor / câștigător
TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.067 RON
Valoare atribuită
168.000 RON
Data publicării
28.09.2020 10:54
Anunț de atribuire
SCNA1045126
Termen limită
09.10.2020 15:30
Documentație de atribuire
DF1095773

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619

Valoare atribuită

168.000 RON

din 168.067 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.