Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

Achiziţia publică de tonere imprimanta si tonere multifunctionale

Număr anunț
SCN1075982
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191.520 RON
Valoare atribuită
167.784,19 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
29.09.2020 16:31
Anunț de atribuire
SCNA1047110
Termen limită
14.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096035

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038

Valoare atribuită

167.784,19 RON

din 191.520 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 23.735,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.