Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,7% sub estimat
Server de aplicație cu licență a sistemului de operare
- Număr anunț
- SCN1075976
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.798,31 RON
- Valoare atribuită
- 35.850 RON 21,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2020 15:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1047073
- Termen limită
- 09.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096086
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ADVICE INFORMATION TECHNOLOGY SRL CUI RO33870820
Valoare atribuită
35.850 RON
din 45.798,31 RON estimat
21,7%
Adjudecat la 78,3% din estimat · economie 9.948,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.