Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de modernizare a infrastructurii secundare de irigații, a cladirii aferente statiei de pompare si racordare la utilitati în localitatea Viziru, judetul Braila, în cadrul proiectului: MODERNIZAREA SI REABILITAREA PLOTULUI DE IRIGATII DIN CADRUL OUAI ELDOMIR, JUDETUL BRAILA – ETAPA A II A.
- Număr anunț
- SCN1075968
- Autoritate contractantă
- OUAI ELDOMIR (CUI 18516170)
- Furnizor / câștigător
- UNIEL SERV SRL (CUI 6392442)
- Cod CPV
- 45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.196.028,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.050.000 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2020 14:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1049844
- Termen limită
- 21.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095757
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIEL SERV SRL CUI RO 6392442
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ELECTRO-ALFA INTERNATIONAL S.A. CUI RO 7348194
Valoare atribuită
2.050.000 RON
din 2.196.028,36 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 146.028,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.