Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare: “Echipament Switch Fibra CISCO”
- Număr anunț
- SCN1075914
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.000 RON
- Valoare atribuită
- 174.754 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2020 09:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1044748
- Termen limită
- 12.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095897
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Valoare atribuită
174.754 RON
din 175.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 246 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.