Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat
Furnizare microbuz transport persoane
- Număr anunț
- SCN1075908
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 207.900 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2020 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1046218
- Termen limită
- 14.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095949
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ADC MASTER AUTO SERVICE SRL CUI 38258601
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTO SCHUNN SRL CUI RO6336590
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IVECO TRUCK SERVICES SRL CUI 31625301
Valoare atribuită
207.900 RON
din 252.100,84 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 44.200,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.