Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
SWITCH-URI
- Număr anunț
- SCN1075903
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415.150 RON
- Valoare atribuită
- 399.798 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2020 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1055661
- Termen limită
- 12.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095898
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
399.798 RON
din 415.150 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 15.352 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.