Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Sistem de redundanta a datelor spitalului si de securizare a comunicatiilor spitalului
- Număr anunț
- SCN1075898
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Cod CPV
- 30233141-1 · Matrice redundanta de discuri independente (RAID) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.680 RON
- Valoare atribuită
- 200.622 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2020 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1046047
- Termen limită
- 12.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095802
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Valoare atribuită
200.622 RON
din 201.680 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.058 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.