Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,0% sub estimat
Furnizare gaze naturale inclusiv înmagazinarea subterană a gazelor naturale, rezervarea de capacitate, transportul volumetric și distribuția
- Număr anunț
- CN1024895
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA (CUI 22043010)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.268.456,16 RON
- Valoare atribuită
- 3.328.368 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2020 16:01
- Anunț de atribuire
- CAN1046158
- Termen limită
- 02.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 192-461070
- Documentație de atribuire
- DF1095778
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA CUI 22043010
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENGIE ROMANIA S.A. CUI RO 13093222
Valoare atribuită
3.328.368 RON
din 4.268.456,16 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 940.088,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.