Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat
PRODUSE BIOLOGICE DE DIAGNOSTIC ( KIT-URI ELISA, KIT-URI EXTRACTIE si AMPLIFICARE, REACTIVI, REAGENTI, CONSUMABILE PENTRU PPA si PPC
- Număr anunț
- SCN1076042
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.230 RON
- Valoare atribuită
- 138.006 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2020 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1045413
- Termen limită
- 08.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096096
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NOACK ROMANIA SRL CUI RO5019365
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TODY LABORATORIES INT. SRL CUI RO 4134935
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
138.006 RON
din 164.230 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 26.224 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.