Atribuită
Anunț de participare
Aparat Roentgen cu stocare digitala
- Număr anunț
- SCN1076037
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 630.000 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1045045
- Termen limită
- 07.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096087
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
630.000 RON
din 630.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro