Atribuită Anunț de participare

Construire trotuar langa DJ 126 in comuna Joseni

Număr anunț
SCN1076033
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
HAMERLEMN 2004 SRL (CUI 16632410)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838.000 RON
Valoare atribuită
1.054.536,38 RON
Data publicării
30.09.2020 13:21
Anunț de atribuire
SCNA1046509
Termen limită
20.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096095

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAMERLEMN 2004 SRL CUI RO 16632410

Valoare atribuită

1.054.536,38 RON

din 838.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.