Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat

REVITALIZARE IZOLATIE SI REFACERE OHMICA INFASURARI Lot 1: LN3D TRAFO 63 MVA CHE DAESTI Lot 2: LN3D TRAFO 63 MVA CHE GOVORA

Număr anunț
CN1028458
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA PENTRU SERVICII DE MENTENANTA A RETELEI ELECTRICE DE TRANSPORT "SMART" S.A. (CUI 14232728)
Cod CPV
50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200.000 RON
Valoare atribuită
1.132.630,31 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
15.02.2021 07:30
Anunț de atribuire
CAN1057778
Termen limită
22.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106034

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 1.132.630,31 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LN3D - TRAFO 63 MVA CHE DAESTI Societatea pentru Servicii de Mentenanta a Retelei Electrice de Transport Smart 567.170,33 RON
2 LN3D - TRAFO 63 MVA CHE GOVORA ELECTROMONTAJ S.A. 565.459,98 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749

Valoare atribuită

1.132.630,31 RON

din 1.200.000 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 67.369,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.