Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat

Acord-cadru de furnizare Cartușe toner/cerneală pentru imprimante/copiatoare și Piese și accesorii pentru imprimante/copiatoare

Număr anunț
CN1028455
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.414.624,55 RON
Valoare atribuită
5.687.800,80 RON 23,3% sub estimat
Data publicării
16.02.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1058102
Termen limită
26.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 034-083776
Documentație de atribuire
DF1106187

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 5.687.800,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartușe toner/cerneală pentru imprimante/ copiatoare Mida Soft Business 3 contracte 5.014.450,57 RON
Mida Soft Business · contract 2139292 · 20.07.2021 4.006.196,42 RON
Mida Soft Business · contract 2140462 · 31.08.2021 168.035,68 RON
Mida Soft Business · contract 2142560 · 11.11.2021 840.218,47 RON
2 Piese și accesorii pentru imprimante/ copiatoare Mida Soft Business 2 contracte 673.350,23 RON
Mida Soft Business · contract 2138278 · 23.06.2021 655.377,60 RON
Mida Soft Business · contract 2142864 · 11.11.2021 17.972,63 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.687.800,80 RON

din 7.414.624,55 RON estimat 23,3%

Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 1.726.823,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.