Atribuită Anunț de participare

Lucrari de constructii si instalatii

Număr anunț
SCN1076164
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
TEHNODOMUS S.R.L. (CUI 5596002)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.462.125,25 RON
Valoare atribuită
14.069.840,89 RON
Data publicării
01.10.2020 19:32
Anunț de atribuire
SCNA1048586
Termen limită
23.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096285

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002

Valoare atribuită

14.069.840,89 RON

din 11.462.125,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.