Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,1% sub estimat
Achizitie ascensor de transport pacienti
- Număr anunț
- SCN1076065
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- MIR 2000 SERVICE SRL (CUI 11148151)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.101 RON
- Valoare atribuită
- 209.000 RON 17,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2020 07:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1045162
- Termen limită
- 12.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096145
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIR 2000 SERVICE SRL CUI RO 11148151
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASCENSORUL TEHNIC SERVICE SRL CUI 23332610
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PREMIUM LIFT DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO41880557
Terți + subcontractanți 1
SERVICE LIFT OPERATIV SRL CUI 24274844
Valoare atribuită
209.000 RON
din 252.101 RON estimat
17,1%
Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 43.101 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.