Acasă · Licitații
· Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,5% sub estimat
Contract furnizare medicamente compensate cu preturi prevazute in listele CANAMED
- Număr anunț
- SCN1076056
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Cod CPV
- 33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.555,95 RON
- Valoare atribuită
- 48.652,82 RON 48,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2020 07:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1045856
- Termen limită
- 12.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096181
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PHARM AHEAD S.R.L. CUI 29852817
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL CUI RO31647962
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMFARMACHIM SA CUI RO 14927997
Valoare atribuită
48.652,82 RON
din 94.555,95 RON estimat
48,5%
Adjudecat la 51,5% din estimat · economie 45.903,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.