Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare Tehnică de calcul și echipamente
- Număr anunț
- SCN1076190
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.820 RON
- Valoare atribuită
- 71.710 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2020 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1045386
- Termen limită
- 13.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096323
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INFOGRUP SRL CUI RO 8266084
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFOGRUP SRL CUI RO 8266084
Valoare atribuită
71.710 RON
din 71.820 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 110 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.