Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

“ Sistem de videoconferinta” – 13 bucati

Număr anunț
SCN1076180
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262.184,87 RON
Valoare atribuită
260.000 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
02.10.2020 08:44
Anunț de atribuire
SCNA1047198
Termen limită
15.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096225

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840

Valoare atribuită

260.000 RON

din 262.184,87 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.184,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.